Powered by Smartsupp

Aktuality


INVESTUJEME DO TALENTŮ


Úspěšné povýšení zaměstnance: Případ pana Víta Němečka, jako mistra výroby ve společnosti Lukram – Belden se stal vedoucím několika oddělení M12 a M12 stíněná

Povýšení zaměstnance na vyšší pozici je důležitým krokem pro jeho profesní růst i rozvoj společnosti. Jedním příkladem úspěšného povýšení je příběh pana Víta Němečka, který působil jako mistr výroby ve společnosti Lukram s.r.o.. a stal se vedoucím několika oddělení

Odborná zkušenost a výkony:

Pan Němeček si během svého působení jako mistr výroby vydobyl od 2.5.2022 značnou odbornou zkušenost      a prokázal své schopnosti v oblasti řízení výrobního procesu. Jeho preciznost, efektivita a schopnost řešit problémy mu získaly uznání a respekt od týmu i nadřízených.

Leadership a komunikační dovednosti:

V roli mistra výroby byla nejen očekávána technická zdatnost, ale také schopnost vést a motivovat tým.                Pan Němeček se v tomto směru vynikal. Jeho schopnost komunikace, empatický přístup k zaměstnancům            a schopnost řešit konflikty vytvořily silnou týmovou atmosféru a pozitivní pracovní prostředí.

Autor: KSOslava odkazu Josepha Beldena


Beldenův příběh inovací začal v roce 1902 s přirozenou zvídavostí, inteligencí a ambicemi jednoho muže, který byl veden k podpoře společností během jejich největších transformací. Tuto ambici již 120 let sdílejí všichni zaměstnanci společnosti Belden po celém světě při své každodenní práci. Dnes nabývá zvláštního významu, protože si uděláme chvilku na oslavu nedávných narozenin našeho zakladatele Josepha Beldena, který se narodil 11. června 1876. Joe Belden byl známý tím, že vždy hleděl do budoucnosti, předvídal potřeby zákazníků a získal si pověst, ve které bylo jméno Belden synonymem inovace, kvality a nabízení řešení složitostí.

Bez ohledu na to, zda byl zákazník vyzván k vyřešení jedinečného problému nebo přicházely nové technologické změny, Joe dychtivě rozvíjel podnikání a neustále inovoval, aby si udržel náskok před každou novou érou. Ve skutečnosti práce týmů Belden vyrobila malé motory pro domácí spotřebiče, umožnila časnou bezdrátovou telefonii, aby umožnila komunikaci vzduch-země pro historické lety Charlese Lindbergha a Richarda Byrda, podporovala spojenecké síly během první světové války a vydláždila cestu pro první televizní vysílání a počítačové sítě.

Když Joe založil Belden, probíhala druhá průmyslová revoluce, ve které bylo zavedeno široké využití strojů ve výrobě a elektrifikaci. Dnes se nacházíme uprostřed čtvrté průmyslové revoluce, která se vyznačuje rostoucí konektivitou a automatizací. To vše závisí na úspěšném přenosu dat, který nadále roste exponenciálním tempem. Společnost Belden má jedinečnou pozici k tomu, aby byla poskytovatelem řešení a lídrem v této revoluci díky svému závazku budovat sítě, které usnadňují bezpečný pohyb dat tím, že je zpřístupňují a umožňují našim zákazníkům přijímat lepší obchodní rozhodnutí.

Naše práce umožňuje zákazníkům vyrábět lepší automobily, minimalizovat výpadky proudu, zjednodušit komunikaci mezi systémy hromadné dopravy pro bezpečnější zážitek a snížit množství odpadu v jejich obchodních procesech. Belden také poskytuje řešení v inteligentních budovách a komunitách po celém světě a umožňuje širokopásmové připojení ve venkovských oblastech, hustě obydlených městských oblastech a na okraji výrobní haly. Joe nás všechny inspiroval k tomu, abychom viděli budoucnost a vštípil nám zde v Beldenu systém víry, ve kterém je možné všechno.Již více než dvacet let to vidím v práci našich týmů, když jsme se transformovali na poskytovatele řešení – řešení, která můžeme dodat pouze my. 

Naše podniky i nadále spolupracují jako nikdy předtím, což nám dává konkurenční výhodu oproti ostatním v oboru. Zdrojem naší odlišnosti jako společnosti je vysoce kvalitní, široké portfolio produktů, které nám umožňuje vytvářet řešení a vytváří finanční sílu pro investice do inovací.

To je z velké části dědictví, které zanechal Joe Belden a mnoho dalších, které vychovával. Dnešní inovace jsou zítřejší nutností a já vám všem děkuji za to, že jste přijali odkaz Joe Beldena o myšlení vpřed. Společně můžeme i nadále dosahovat velkých věcí.


Ashish Chand

Prezident a generální ředitel

ELDP 


Pokud hledáte aktuální informace ohledně důchodu a Elektronického podání žádosti o dávky (ELDP), rád bych vám doporučil navštívit oficiální webové stránky České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) na adrese :https://eportal.cssz.cz/web/portal/sluzby-pro-pojistence  nebo přímo Náhled na evidenční listy důchodového pojištění od roku 2004 

Pokud se chystáte podat žádost o důchod či jinou dávku, na stránkách www.cssz.cz najdete také informace o ELDP. ELDP je elektronický systém, který umožňuje podání žádosti o sociální dávky online. Zde se dozvíte, jakým způsobem můžete využít ELDP, jaké dokumenty budete potřebovat a jaký je postup při podání žádosti.

Věřím, že návštěva těchto stránek vám pomůže získat potřebné informace o důchodu a ELDP. Navýšení stravenkového paušálu

Od 1.6.2023 data byl stravenkový paušál zvýšen na 107 Kč 

( např. za 22 odpracovaných směn dostanete 2 354 Kč).


Toto zvýšení bylo provedeno s cílem zlepšit stravovací možnosti pro naše zaměstnance.

Tato změna se projeví na vaší měsíční mzdě za měsíc červen.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace ohledně této změny, neváhejte se obrátit na personální oddělení, rádi vám poskytneme podporu.

Doufáme, že vám zvýšený stravenkový paušál přinese spokojenost při stravování.


Daně

Od 1.1.2022 prosíme o vyplnění prohlášení poplatníka na rok 2023. 

Klikněte prosím na: DANĚ


Třináctý plat

Současně s listopadovým platem je vyplácem i 13. plat, který může činit až 50 % základní mzdy. 

Třináctý plat je nyní vyplácen pouze zaměstnancům výroby a pomocným zaměstnancům ve výrobě. Ostatním zaměstnancům bude vyplacen v dubnu 2023.


120 let firmy Belden

Firma Belden slaví 120 let od založení. Přečtěte si více o této vyjímečné příležitosti na tomto odkazu.


Bravo!

Dnem 21. 09. 2022 vstupuje v platnost nová forma odměňovacího systému. Tento systém spočívá v ocenění práce našich kolegů. Více informací na následujícím odkazu.