Powered by Smartsupp

Masáže

V rámci většího propojení s komunitou jsme navázali spolupráci s místní střední školou ve Varnsdorfu a díky tomu můžeme našim zaměstnancům nabídnout benefit masáží.

  • Od 1.3.2023 Belden nabízí svým zaměstnancům/zaměstnankyním benefit masáží.

Masáže budou poskytovat studenti/ky oboru rekondiční a sportovní masér/Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf.

  • Masáže budou 60 minutové.

Belden zaplatí svým zaměstnancům 1x masáž za kalendářní pololetí (max. 2 masáže za 1 kalendářní rok – platí pro všechny zaměstnance/kyně ve stavu k 1.3.2023 pro 1. pololetí, k 1.7.2023 pro 2. pololetí – případně dále pak k 1.1. a 1.7.). Kdo bude chtít využít služeb masáží častěji nežli Vám zaplatí Belden, může tyto služby využít za speciální zvýhodněnou cenu pro zaměstnance Belden a to 300 Kč za 60 minutovou masáž (platí pro všechny zaměstnance/kyně). Kapacita služeb plně závisí na Poskytovateli služeb. Poskytovatelem služeb je Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf.

Jak se objednat na masáže?

  • V případě, že platí Belden dostanete začátkem kalendářního pololetí do svého mailu (mail, na který chodí výplatní páska) specifický kód / číslo. Tento kód / číslo objednávky pak nahlásíte před samotnou masáží (ti si zapíší a předají info Beldenu). Platnost tohoto poukazu je do konce aktuálního kalendářního pololetí (v případě, že se objednáte a nedorazíte, dojde k propadnutí kódu/poukazu).
  • V případě, že si platíte samotní, tak se objednáte a zaplatíte za využítí služeb (prokážete se docházkovou kartičkou s logem Belden – kdo nemá samolepku s logem firmy, dojde si na personální).

Objednáváte se zde na tel. čísle:

  • + 420 775 853 779 (volejte nejlépe mezi 7:00 a 14:00)

Kde masáže probíhají?

  • Národní 2589, Varnsdorf

Pozor tuto službu Poskytovatel nenabízí v době školních prázdnin! Pozor benefit je nepřenosný!

Kapacita služeb je plně závislá na vytíženosti Poskytovatele služeb!