Powered by Smartsupp

AKTUALITY

Zúčastněte se soutěže na našich facebookových stránkách Belden - Lukram Horní Podluží. Stačí napsat do komentáře, s kým byste šli do kina a 2 výherci dostanou každý 4 lístky do kina Bio Luž.

V rámci programu Connect with Community jsme navázali spolupráci s Dětským domovem Lipová. Naši zaměstnanci vybrali částku 7 042 Kč, kterou Belden zdvojnásobil na částku 14 084 Kč, a tak jsme mohli v pátek, 1.9. 2023, na akci "Rozloučení s létem", předat symbolický šek panu řediteli.

Skvělý den plný dobrodružství a poznávání zažily děti ze školky v Horním Podluží, když navštívily renomovaného výrobce kabelů, společnost Belden! Na exkurzi, kterou vedl samotný vedoucí výroby, Martin Stütz, se děti dozvěděly mnoho zajímavých informací o procesu výroby.

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit nejnovější přírůstek do naší skvělé rodiny v LURKAM.
S radostí vítáme Lucii, naši novou kolegyni, která se připojila k týmu jako součást naší dynamické společnosti.

Milostivé léto je akce, kterou Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) poskytuje dlužníkům pojistného na sociální zabezpečení možnost zbavit se dluhů na penále a exekučních nákladech. Tato akce je jednorázová a probíhá v období od 1. 7. do 30. 11. 2023.

V dnešním rychle se vyvíjejícím digitálním světě je nezbytné mít moderní a interaktivní nástroje, které usnadňují komunikaci s návštěvníky webových stránek. Lukram.cz se pyšní novou a inovativní funkcionalitou na svých stránkách - chatbotem. Tento chatbot umožňuje uživatelům interagovat s webovou stránkou a získat rychlé a efektivní odpovědi na své...