Powered by Smartsupp

AKTUALITY

Navyšujeme stravenkový paušál


Získejte celodenní rodinnou vstupenku do Aquaparku BabylonÚklid Horního Podluží

Minulý týden, v rámci spolupráce s obcí , proběhl úklid Horního Podluží. Účastníkům děkujeme za pomoc! 

Dne 16.12.2023 proběhl Vánoční večírek v Lidové zahradě, Varnsdorf. Všem děkujeme za účast a přikládáme pár fotek :)

Znáte všechny naše benefity pro zaměstnance? Přikládáme jejich přehled.

ve společnosti Belden jsme na transformační cestě. Tato cesta je hnací silou inovací, protože našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, která řeší jejich nejsložitější potřeby. Tato transformace nás ovlivňuje také interně, protože pracujeme na tom, abychom byli nejlepší možnou společností pro naše zaměstnance. Upřímná zpětná vazba, kterou jste nám...

Zúčastněte se soutěže na našich facebookových stránkách Belden - Lukram Horní Podluží. Stačí napsat do komentáře, s kým byste šli do kina a 2 výherci dostanou každý 4 lístky do kina Bio Luž.

V rámci programu Connect with Community jsme navázali spolupráci s Dětským domovem Lipová. Naši zaměstnanci vybrali částku 7 042 Kč, kterou Belden zdvojnásobil na částku 14 084 Kč, a tak jsme mohli v pátek, 1.9. 2023, na akci "Rozloučení s létem", předat symbolický šek panu řediteli.

Skvělý den plný dobrodružství a poznávání zažily děti ze školky v Horním Podluží, když navštívily renomovaného výrobce kabelů, společnost Belden! Na exkurzi, kterou vedl samotný vedoucí výroby, Martin Stütz, se děti dozvěděly mnoho zajímavých informací o procesu výroby.