Powered by Smartsupp

AKTUALITY

NOVÝ BENEFIT MAKRO

Máme pro Vás nový benefit a to možnost nákupů ve společnosti MAKRO.

Stačí se zaregistrovat na:

https://partneri.makro.cz/karty-registrace/apps/lukram/

heslo: najdete na nástěnce

Kartička bude k vyzvednutí po 3 pracovních dnech od registrace.

Na první nákup nad 2 000 Kč bez DPH dostanete slevu 200Kč. 

NISA PARK Vratislavice

Pro naše zaměstnance máme pár volných vstupenek do NISA PARKU Vratislavice. Pokud máte o vstupenky zájem, tak si vyplňte žádost na našich stránkáchhttps://www.lukram.cz/vstupenky/  


Výročí zahájení elektro výroby

 Tento měsíc slavíme 30 let od zahájení výroby elektro v naší společnosti Dne 25.4.1994 u nás začala výroba elektro komponentů díky firmě Lumberg. K domluvení této spolupráce došlo 7.1.1994.  


Aktualizovaný přehled zaměstnaneckých benefitů


Navyšujeme stravenkový paušál


Získejte celodenní rodinnou vstupenku do Aquaparku BabylonÚklid Horního Podluží

Minulý týden, v rámci spolupráce s obcí , proběhl úklid Horního Podluží. Účastníkům děkujeme za pomoc! 

Dne 16.12.2023 proběhl Vánoční večírek v Lidové zahradě, Varnsdorf. Všem děkujeme za účast a přikládáme pár fotek :)

Znáte všechny naše benefity pro zaměstnance? Přikládáme jejich přehled.

ve společnosti Belden jsme na transformační cestě. Tato cesta je hnací silou inovací, protože našim zákazníkům nabízíme řešení na míru, která řeší jejich nejsložitější potřeby. Tato transformace nás ovlivňuje také interně, protože pracujeme na tom, abychom byli nejlepší možnou společností pro naše zaměstnance. Upřímná zpětná vazba, kterou jste nám...

Zúčastněte se soutěže na našich facebookových stránkách Belden - Lukram Horní Podluží. Stačí napsat do komentáře, s kým byste šli do kina a 2 výherci dostanou každý 4 lístky do kina Bio Luž.

V rámci programu Connect with Community jsme navázali spolupráci s Dětským domovem Lipová. Naši zaměstnanci vybrali částku 7 042 Kč, kterou Belden zdvojnásobil na částku 14 084 Kč, a tak jsme mohli v pátek, 1.9. 2023, na akci "Rozloučení s létem", předat symbolický šek panu řediteli.

Skvělý den plný dobrodružství a poznávání zažily děti ze školky v Horním Podluží, když navštívily renomovaného výrobce kabelů, společnost Belden! Na exkurzi, kterou vedl samotný vedoucí výroby, Martin Stütz, se děti dozvěděly mnoho zajímavých informací o procesu výroby.