Powered by Smartsupp

Nový člen týmu HR

27.06.2023

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit nejnovější přírůstek do naší skvělé rodiny v LURKAM.
S radostí vítáme Lucii, naši novou kolegyni, která se připojila k týmu jako součást naší dynamické společnosti.

Lucie přináší do naší organizace bohaté zkušenosti a odborné dovednosti, které jsme si velmi vážili již během náborového procesu. Její nadšení, energie a motivace nás inspirovaly a věříme, že svými schopnostmi přispěje k našemu dalšímu růstu a úspěchu.

Svět práce se neustále vyvíjí a inovuje a my jsme rádi, že máme takového talentovaného člověka jako je Lucie, který se k nám připojil. Její odborné znalosti a perspektiva budou klíčovým faktorem při hledání nových řešení a vytváření inovativních strategií pro naše zákazníky.

V naší firmě jsme vytvořili prostředí, ve kterém se každý cítí vítán a podporován. Věříme, že Lucie se brzy usadí v našem týmu a společně budeme tvořit příjemnou pracovní atmosféru, ve které každý může rozvíjet svůj potenciál a dosahovat vynikajících výsledků.

Těšíme se na spolupráci s Lucií a věříme, že její přítomnost přinese nové myšlenky, perspektivy a nápady do našeho týmu. Budeme ji podporovat v jejím profesním růstu a vytvoříme prostředí, kde se bude cítit dobře a bude mít příležitost rozvinout své schopnosti.

Vítáme tě, Lucie, je to pro nás ctí, že jsi se připojila k našemu týmu. Jsme přesvědčeni, že společně dosáhneme vynikajících výsledků a budeme pokračovat v našem společném úspěchu.

Srdečně tě vítáme v LURKAM!

S přátelským pozdravem, Karel Schwarzbach
KS